Uspehi članov

 

WDS Amsterdam, 12.8.2018

 

 

 

sodnik: Refet Hadzic, BIH

 

PSI:

razred Odprti:

Primus Miliruj ODL, CAC, CACIB, BOB, WCh

 

 


 

CACIB Rogla II, 1.7.2018

 

sodnica: Melita Grošelj, SI

 

PSI:

razred Prvaki:

Ch. Naj Srednjedravski   ODL, CAC, CACIB, BOS

 

 

PSICE:

razred Vmesni:

Pina Srednjedravska   ODL, CAC, CACIB

 

razred Veterani:

Rina   ODL

Hita Srednjedravska   ODL, VBOB, BF, BOB, BIS veterani 3. mesto

 

 

Vzrejna skupina:

Psarna Srednjedravska   2. mesto

 

 


 

CACIB Rogla I, 30.6.2018

 

 sodnica: Dragana Bujišić Vasiljević, SRB

 

PSI:

razred Mladi:

Primus Miliruj   ODL, PRM, JBOB

 

razred Prvaki:

Ch. Lari   ODL, CAC, CACIB, BOB

 

 

PSICE:

razred Veterani:

Rina   ODL, BF, VBOB, BOS

 


 

CACIB Bled II, 17.6.2018

 

Sodnik: Roberto Schill, RO

 

PSI:

razred Mladi:

Primus Miliruj  ODL, PRM, JBOB

 

razred Odprti:

Mik   PD

Nojko   ODL, CAC

 

razred Prvaki:

Ch. Slo Naj Srednjedravski   ODL, CAC, CACIB, BM, BOB, BIS 2. mesto

Ch. Slo Lari   ODL

Ch. Slo Laso Kamnengorski   ODL, RCAC

 

razred Veterani:

Ch. Slo Nil   ODL

 

 

PSICE:

razred Mladi:

Pia Miliruj   ODL

 

razred Veterani:

Rina   ODL, BF, VBOB, BOS

 


 

CACIB Bled I, 16.6.2018

 

 sodnik: Goran Gladić, RS

 

PSI:

razred Mladi:

Primus Miliruj    ODL, PRM, JBOB

 

razred Odprti:

Nojko   ODL, CAC

 

razred Prvaki:

Ch. Slo Lari   ODL, CAC, CACIB, BOB

 

razred Veterani:

 

Ch. Slo Nil ODL, VBOB, BIS 3. mesto

 

 

PSICE:

razred Mladi:

Pia Miliruj   PD

 

razred Veterani:

Rina   ODL, BF, BOS

 


 

CAC Hrušica, 27.5.2018

 

sodnica: Željka Fon Zidar, SI

 

PSI:

razred Odprti:

Nojko   ODL, CAC

 

razred Prvaki:

Ch. Lari   ODL, CAC

 

razred Veterani:

Nil   ODL, BV, BOB, BIS 1

 

 

PSICE:

razred Prvaki:

Ch. Naška    ODL, CAC, BOS

 


 

Specialna razstava CAC Maribor, 29.4.2018

 

sodnica: Cvetka Bogovčič, SI

 

PSI:

razred Mladi:

Portos Roi   ODL, PRM, JBOB

Primus Miliruj   ODL

Prins Vintgarski   ODL

 

razred Odprti:

Mik    ODL

Mrk Kamengorska   ODL

Nojko   ODL, CAC, BM, BOS

 

razred Prvaki:

Ch. Nil   ODL

Ch. Kar srednjedravski   ODL, CAC

 

 

PSICE:

razred Mladi:

Peli Kamengorska   ODL

Pina Srednjedravska   ODL, CAC, PRM

 

razred Odprti:

Keli srednjedravska   PD

Tami Lumivikova   ODL, CAC, BF, BOB

Nila Srednjedravska   PD

 

razred Prvaki:

Ch. Naška   ODL

Ch. Maska Kamengorska   ODL

Ch. Ista Silber   ODL, CAC

 

razred Veterani:

Rina   ODL

Hita Srednjedravska   ODL, PRV, VB

 


 

CACIB Pohorje, 22.4.2018

 

sodnica: Bojana Razpotnik, SI

 

PSI:

razred Prvaki:

Ch. Kar srednjedravski    ODL, CAC, CACIB, BOS

 

 

PSICE:

razred Mladi:

Pina Srednjedravska   ODL, PRM, JBOB

 

razred Odprti:

Nila Srednjedravska    ODL, CAC, CACIB

 

razred Veterani:

Hita Srednjedravska   ODL, PRV, VBOB, BOB

 


 

 

CACIB Maribor, 21.4.2018

 

 sodnica: Branka Krajnc-Sluga, SI

 

PSI:

razred Mladi:

Primus Miliruj    ODL, PRM

 

razred Prvaki:

Ch. Naj Srednjedravski   ODL, CAC, CACIB, BM, BOB

Ch. Kar srednjedravski   ODL, RCAC, RCACIB

 

PSICE:

razred Mladi:

Pina Srednjedravska   ODL, CAC, BF, JBOB, BOS

 

razred Odprti:

Nila Srednjedravska   PD

 

razred Prvaki:

Ch. Mili Kamengorska   ODL, CAC, CACIB

 

razred Veterani:

Hita Srednjedravska   ODL, BV

 


 

 

CAC Barje, 8.4.2018

 

sodnica: Tina Herman, SI

 

PSI:

Razred Mladi:

Portos     ODL, PRM

 

razred Odprti:

Mik    ODL

 

razred Prvaki:

Ch. Laso Kamengorska     ODL

Ch. Naj srednjedravski      ODL, RCAC

Ch. Nil      ODL, CAC, BOS

 

PSICE:

Razred Odprti:

Tami Lumivikova     ODL, CAC, BOB

Keli Srednjedravska      ODL

 

razred Prvaki:

Naška     ODL

Maska Kamengorska     ODL

 


 

CACIB Rijeka, 25.2.2018

 

sodnik: Pedro Sanches Delerue, PT

 

PSI:

razred Mladi:

Primus Miliruj      ODL, PRM, JBOB, BOB

 

PSICE:

razred Prvaki:

Ch. Mili Kamengorska     ODL, CAC, CACIB, BOS

 


 

CACIB Rijeka, 24.2.2018

 

 sodnik: Nikola Smolić, HR

 

PSI:

razred Mladi:

Primus Miliruj      ODL, PRM, JBOB, BOS, BIS FCI II 1. mesto

 

PSICE:

razred Prvaki:

Ch. Mili Kamengorska      ODL, CAC, CACIB, BOB

 

 


 

 

CACIB Winter Winner, 18.2.2018

 

sodnik: Iuza Beradze, CZ

 

PSI:

razred Mladi:

Primus Miliruj     ODL, PRM

 

razred Vmesni:

Vik Lumivikov     ODL, CAC, CACIB, BOS

 

razred Prvaki:

Ch. Slo Nil     ODL, CAC, RCACIB

 

PSICE:

razred Mladi:

Pina Srednjedravska     ODL, PRM, BOB, Winter Winner

 

razred Prvaki:

Ch. Mili Kamengorska     ODL, CAC, CACIB

Naška     ODL, RCAC

 

razred Veterani:

Hita Srednjedravska     ODL, PRV

 

 

Vzrejni par:

Psarna Miliruj      1. mesto

 


 

CACIB Celje, 17.2.2018

 

sodnik: Sunčica Lazič, RS

 

PSI:

razred Mladi:

Primus Miliruj      ODL, PRM

 

razred Vmesni:

Vik Lumivikov     ODL, CAC, CACIB, BOB

 

razred Prvaki:

Ch. Nil     ODL, CAC, RCACIB

 

PSICE: 

razred Mladi:

Pina Srednjedravska      ODL, PRM, BOS

 

razred Prvaki:

Ch. Mili Kamengorska     ODL, CAC

 

razred Veterani:

Hita Srednjedravska     ODL, PRV

 

Vzrejni par:

Psarna Miliruj     2. mesto

 

Vzrejna skupina:

Psarna Lumivik     2. mesto

 

 


 

 

CACIB Slovenia Winner II, 7.1.2018

 

sodnik: Igor Mioć, HR

 

PSI:

razred Odprti:

Mik     ODL, RCAC

Odi      ODL, CAC

 

razred Prvaki:

Ch. Slo Laso Kamengorski     ODL

Ch. Slo Lari      ODL

Ch. Slo Kari Srednjedravski     ODL, RCAC, RCACIB

Ch. Slo Nil     ODL, CAC, CACIB, BOB

 

PSICE:

Razred Mladi:

Peli Kamengorska     ODL

Pina Srednjedravska     ODL, PRM

 

razred Veterani:

Hita Srednjedravska     ODL, PRV, BOS

 

 


 

CACIB Slovenia Winner I, 6.1.2018

 

sodnik: Aniko Istvanne Juhasz, HU

 

PSI:

razred Vmesni

Vik Lumivikov     ODL, CAC, CACIB, BOB

 

razred Odprti:

Naj Srednjedravski     ODL, CAC

 

razred Prvaki:

Ch. Kar Srednjedravski     ODL, RCAC

Ch. Nil     ODL, CAC, RCACIB

 

PSICE:

razred Mladi:     

Pina Srednjedravska     ODL, PRM

 

razred Odprti:

Naška     ODL, CAC, R CACIB

 

razred Veterani

Hita Srednjedravska     ODL, PRV, BOS

 

Vzrejna skupina:

Psarna Srednjedravska      1. mesto